Bez buchet se nevdáš

Bez buchet se nevdáš

Adéla Hálková, Kateřina Podoláková

Vydává Došel karamel, 2018

Zdarma recepty z kuchařky v naší aplikaci.

272 Kč cena vč. DPH

Skladem více než 5 kusů


O kuchařce

Kuchařka plná báječných českých i světových receptů, bez kterých se žádná holka (nejen ta na vdávání) neobejde! Na stránkách knihy se rozepsaly tři generace žen do osmi nabušených kapitol. V kuchařce najdete recepty snadné i obtížnější, všechny napsané jasně a s jasným cílem – dojít k oltáři!

A jak s oblibou říkáme: „Nevyšlo sexy prádýlko? Tak zkus dobrý žrádýlko!“

„Bez buchet se nevdáš!“ kladla mi na srdce máma i babička, a než aby se spoléhaly na osud, nebo nedej bože na mě, uspořádaly rodinný kurz vaření, ze kterého jsem měla vyjít JÁ jako hvězda (čti holka na vdávání). Doma se začaly střádat recepty na buchty a koláče, parádní omáčky korunovaný domácím knedlíkem, velikonoční nádivky i ty nejlepší vosí hnízda / včelí úly. A tak vznikla kuchařka plná tradičních i netradičních receptů, ze kterých si sednou na zadek všichni chlapi v blízkosti jídelního stolu. Tři generace žen – babička, maminka, dcera a její kamarádky – se na těchto stránkách rozepsaly do osmi kapitol: Slavnostní oběd pro tchyni, Veselé a tučné Vánoce, Sexy afrodiziakální večeře, Snídaně do postele, Jedlé dárky k narozeninám i svátku, Menu jako svatební! atd. A nutno říct, že babička má chlapa, myšleno dědu, už 57 let, máma má tátu let 32 a se mnou už byli nějací muži taky moc šťastný!

 

Adéla Hálková, Kateřina Podoláková

Adéla HálkováAdéla má dceru Andělu a společně s Míšou taky Došel karamel. Stojí za vydáním desítek kuchařek zvučných jmen. Spolupracuje s českými autory a těm nejlepším vydává prvotiny i druhotiny. Miluje jídlo dobře uvařené, nafocené, sněz..

Zjistit více

ISBN

978-80-906960-2-0

Formát

17,2 × 24 cm

Vazba

pevná

Provedení

celobarevné

Počet stran

176

Zalistujte si