O nás

Kucharky.cz se zrodily v hlavách Tomáše a Filipa, kamarádů, studentů práv a podnikavců, kteří chtěli do gastro-světa vplout krapet jinak. Původní záměr byl jasný – vytvořit mobilní aplikaci kuchařek, jedno rozhraní pro dobré blogerské recepty. Stačilo ale začít mluvit s profíky a nadšenci do oboru a z prvotních plánů rychle sešlo. Na trhu totiž chybělo něco úplně jiného – místo, kde by byly kuchařky k mání pěkně pohromadě. A tak jsou tady. Teda Kucharky.cz jsou tady! 


A protože si pořád stojí za tím, že bez appek by to nešlo, zákazníkovi, tedy vám, dávají ke koupené kuchařce tu samou knihu i v mobilní verzi. Díky tomu s vámi může vaše kuchařková knihovna cestovat po všech kuchyních světa a je kdykoliv k dispozici... Fajn, že?

Co že to tedy najdete na webu? Všechny české kuchařky, které vám rozšíří gastronomické obzory, budou vás bavit a (pře)dají vám spoustu kuchařského umu. Na svém si smsnete, ať jste masožravci, vegani i vegetariáni, milovníci všeho (ne)zdravého, kávoví nadšenci a všichni ostatní, které jsme tady nezmínili.