Martina Alinče Dvořáková

Martina Alinče Dvořáková

Narodila jsem se jako třetí dítě milujícím rodičům – vědcům. Moji rodiče jsou natolik milující, že prakticky každý víkend je dům plný jejich dětí (tedy mě a mých sourozenců), našich partnerů a kamarádů a našich dětí a jejich kamarádů. Rodiče dodržují také čilý směnný obchod sezónních výpěstků a výrobků z těchto výpěstků se sousedy a známými z širokého okolí.

Naučili mě toho hodně. Kromě základních slušných návyků, okopávání záhonků, integrálů, detailů o DNA a vývoji lidstva, hlavně lásku k životu, rodině a dobrému jídlu, které nerozděluje ale tmelí, a které má schopnosti zahnat chmury i toho nejtěžšího kalibru.

Jen pár měsíců před tím, než jsem se narodila, se kousek ode mě narodil můj budoucí muž. Potkali jsme se ale až o osmnáct let později. Nicméně od té doby se bok po boku snažíme žít život plný a naplňující, veskrze spokojený a láskyplný. Velmi nás v této snaze utvrzuje naše prvorozená dcera, která je doposud naším největším společným dobrodružstvím. Doufáme, že se k nám v dohledné době připojí i mladší dcera, která nás momentálně podporuje prenatálně ale o to usilovněji.   

Mé kuchařky

Máma mele vločky 363 Kč

Martina Alinče Dvořáková

Máma mele vločky