Manželé v kuchyni: Jak žít s chutí a vařit s láskou

Manželé v kuchyni: Jak žít s chutí a vařit s láskou

Marika a Jirka Kučovi

Vydává Kučová Marika - Kitchen Story, 2017

Zdarma recepty z kuchařky v naší aplikaci.

454 Kč cena vč. DPH

Skladem více než 5 kusů


O kuchařce

Kuchařka Manželé v kuchyni je výsledek naší dlouhé cesty. Trvala celý rok a předcházela jí spousta příprav a plánování. Pokud je to možné, vyhýbáme se lepku či laktóze, ale na prvním místě je pro nás vždy chuť a kreativní zpracování sezónních surovin. Najdete v ní recepty pro nejrůznější příležitosti. Během dvanácti měsíců jsme se snažili zmapovat další důležitý rozměr toho, co děláme, totiž že jídlo spojuje, že je důvodem k setkání lidí a k seznamování s těmi novými. Nad většinou připravovaných receptů jsme se sešli s našimi přáteli nebo rodinou, vařili jsme na svatbě, připravili jsme piknik s přáteli, byli jsme s dědou na rybách, s rodinou jsme oslavili Vánoce… Zachytili jsme vlastně to, jak žijeme, co nám dělá radost, s kým se rádi vidíme… Je to jeden rok našeho života.

 
Kniha může být krásným dárkem díky kvalitnímu zpracování. Má pevné desky potažené plátnem, šitou vazbu a krásné fotografie, které náš kamarád a úžasný fotograf Martin Šlechta, fotil na klasický film. Kuchařka má 240 stran a najdete v ní více než 80 receptů.

Marika a Jirka Kučovi

Oba opravdu rádi vaříme a přísun inspirace u nás nikdy nekončí, díky tomu můžeme psát co nám síly a volný čas dovolí. S velkým potěšením se s vámi dělíme o námi vyzkoušené recepty, postřehy a zážitky z kuchyně i mimo ni. Máme velké štěstí, ..

Zjistit více

ISBN

978-80-906873-0-1

Formát

20 × 26,5 cm

Vazba

pevná

Provedení

celobarevné

Počet stran

240

Zalistujte si