Kuchařka pro teenagery

Kuchařka pro teenagery

Julie Kučerovská

Vydává Smart Press, 2018

454 Kč cena vč. DPH


O kuchařce

Tato kuchařka je výzvou šestnáctileté Julie jejím vrstevníkům – i když třeba jídlo vypadá složitě, jeho příprava může být úplně jednoduchá a zvládne ji každý. A ani začínající kuchařky a kuchaři by se neměli bát popadnout do ruky měchačky, hrnce a pekáče a pustit se do díla. Vaření je zábava, zvlášť když jídlo chystáte pro rodinu či přátele, či dokonce s nimi.

Kniha je rozdělena do sedmi tematických kapitol, kam autorka zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti – čtenářům přináší tipy na zdobnou a chutnou víkendovou snídani, menu na nedělní oběd, vánoční pohoštění, zábavný piknik v parku nebo občerstvení na párty, ale i na zdravé a syté svačiny nebo rychlou vegetariánskou večeři. Jednoduché a rychlé recepty přesvědčí mladé čtenáře, že není třeba mít strach, protože když všechny s přehledem zvládne stejně stará Julie, proč by nemohli oni? 

 

Julie Kučerovská

Julie Kučerovská se narodila v roce 2001 a do kuchyně se hrnula už odmalička. Ve čtrnácti letech si založila blog o pečení a vaření www.lahudka.com, aby mohla se světem sdílet svou vášeň. Nejvíc ji baví experimentování a vymýšlení vlastních..

Zjistit více

ISBN

978-80-88244-02-8

Formát

17 x 24 cm

Vazba

pevná

Provedení

celobarevné

Počet stran

192

Zalistujte si