Voňavý Inspiromat - Tak trochu jiná kuchařka

Voňavý Inspiromat - Tak trochu jiná kuchařka

Kačka Tichá

Vydává IFP Publishing, 2018

194 Kč 349 Kč cena vč. DPH

Skladem 2 kusy


O kuchařce

Autorka Kačka Tichá říká: Bez mouky a cukru peču skoro deset let. Experimentovala jsem, abych shodila přebytečná kila. A to se podařilo! Nikdy nebudu striktní low carb, paleo, vegan a podobně. Nikdy jsem tyhle směry neřešila a našla si vlastní cestu. Jsem pyšná na to, že já jsem já! A já jím všechno, jen si vybírám ty správné potraviny. A chci vás inspirovat, protože taková cesta může fungovat i pro vás.

MÁTE UŽ DOST NIKDY NEKONČÍCÍHO OBDOBÍ DIET A DALŠÍHO PŘIBÍRÁNÍ?

Neničte si metabolismus neustálými dietami, které následuje jo-jo efekt. S každou další dietou roste rezistence organismu a hubnutí je těžší a těžší. OSVOBOĎTE SE! Přestaňte být otroky a otrokyněmi každodenního vážení, počítání kalorií a honbě za postavou vysněnou někým jiným.

NECHTE SE INSPIROVAT

Vymaňte se z davu a nenechte se jídlem už nikdy ovládat. Uvědomte si, že můžete jíst oblíbená jídla každý den, nemusíte počítat kalorie, můžete jíst, kdy máte chuť a mít radost z ochutnávání.

ZAHOĎTE VÁHU A DENNÍ VÁŽENÍ

Já osobně jsem si prošla fázemi od anorektičky ke kuličce a zpátky. A dnes se nemusím bránit žádné potravině, mám nastartovaný metabolismus, nemám celulitidu či strie, pupínky, mám silné vlasy a nehty, mám sílu, nebývám nemocná a jsem veselá se stále dobrou náladou.

JEZTE CO VÁM CHUTNÁ A OMEZTE V JÍDLE TO, CO TAM BÝT NEMÁ

Voňavý inspiromat je unikátní kuchařka, která si klade za cíl inspirovat čtenářky a čtenáře k životnímu stylu, kdy mohou dosáhnout vysněné postavy a váhy a zároveň se vyhnout stresu a opakovaných diet, které ve výsledku často snižují metabolismus a vedou k jojo efektům. S knihou získáte celou sérii jedinečných receptů, které vám ukáží svět ve zcela jiném světle. Už žádný stres a pocity viny z jídla!

Kačka Tichá

..

Zjistit více

ISBN

978-80-87383-76-6

Formát

17 x 24 cm

Vazba

paperback

Provedení

celobarevné

Počet stran

164