Superjídlo - Více než 80 lahodných receptů s použitím nejzdravějších přírodních surovin

Superjídlo - Více než 80 lahodných receptů s použitím nejzdravějších přírodních surovin

Dana Jacobi

Vydává OMEGA, 2017

135 Kč 399 Kč cena vč. DPH

Skladem 2 kusů


O kuchařce

Zkuste nějaký náš recept na superjídlo a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché a chutné. Tato kniha vám pomůže dostat na váš stůl čerstvé a zdravé potravin v kteroukoli denní dobu. Všechny recepty jsou výživné, používám zeleninu, ovoce, celozrnné výrobky, luštěniny, nízkotučné mléčné výrobky, ořechy a semena.

Zaměřte se na jídlo rostlinného původu a zjistíte, že jíst zdravě nebylo nikdy tak jednoduché! Našich 80 receptů vás o tom přesvědčí! U každého receptu najdete seznam ingrediencí. Uvařte si třeba lahodný bulgur salát s paprikou, cizrnu s pistáciemi; sicilské krevety s květákem a mandlemi, kuřecí salát s tacos a oříšky kešu nebo pečené sladké brambory s kmínem a koriandrem – tyto recepty vás překvapí originální kombinací chutí. Jiné, jako mangold a restovanou cibulí nebo ječmenové rizoto s kuřecím masem a houbami, jsou zdravější variací klasických pokrmů.

Kniha obsahuje též soupis všech použitých ingrediencí s popisem, ze kterého se dozvíte jejich výhody a jaký mají vliv na vaše zdraví.

Bonbónkem jsou pak nápady, jak využít další superpotraviny, jako například jahody, kapustu, čilli, meloun, dýně a mnoho dalších, pro jednoduché a rychlé občerstvení.

Tato kniha dokazuje, že i zdravé vaření může být jednoduché a chutné!

Dana Jacobi

..

Zjistit více

ISBN

978-80-7390-578-1

Formát

20 x 26 cm

Vazba

pevná

Provedení

celobarevné

Počet stran

223