Kitchenette Rok v kuchyni

Kitchenette Rok v kuchyni

Markéta Pavleje

Vydává KITCHENETTE, 2014

349 Kč 395 Kč cena vč. DPH


O kuchařce

Publikace Kitchenette Rok v kuchyni vychází z blogu www.kitchenette.cz, který již dva roky autorka s citem a zanícením připravuje pro svoje přátele a věrné příznivce. Originální kniha, která je komplexním dílem autorky (texty, fotografie a food styling Markéta produkovala sama) vám v běhu všech čtyř ročních dob nabídne klasická jídla, trochu exotiky, spoustu sladkého a také nepřeberné možnosti, jak do kuchyně vtáhnout nové chutě a ingredience. 

Každý recept má svůj malý příběh, o který se s vámi autorka podělí, a zase o kousek víc vás tak vtáhne do voňavého světa plného skvělých jídel. 

Knižní debut Markéty Pavleje se rodil s láskou k jídlu, rodině i kuchařské tradici, protože všechno, co v ní najdete, je poctivé, domácí, neskutečně lahodné a hlavně zdravé.

Markéta Pavleje

Autorka jednoho z nejhezčích food blogů v Čechách (Kitchenette.cz). Markéta je výborná kuchařka, která ráda vařila i v dobách, kdy to nebylo tak IN, a tak není divu, že začala o vaření i blogovat. Její kuchyně je prý nezaměnitelná - jde o k..

Zjistit více

ISBN

978-80-905828-0-4

Formát

21 x 31 cm

Vazba

pevná

Provedení

celobarevné

Počet stran

176