Ketodieta pro začátečníky

Ketodieta pro začátečníky

Amy Ramos

Vydává Via, 2018

349 Kč cena vč. DPH

Skladem 2 kusů


O kuchařce

Jíst zdravěji, shodit kila nebo zhubnout v pase – ať už jsou vaše důvody proč se pustit do ketogenické diety jakékoliv, začátek vždy bývá těžší, než se zdá. Kompletní ketogenická dieta pro začátečníky vás vybaví snadnými stravovacími plány, nákupními seznamy, návody pro začátek a dodržování ketogenické diety, a vším ostatním, co potřebujete vědět o keto životním stylu. Napojte se na keto a objevte skvělý pocit z hubnutí a zdravého životního stylu s kuchařkou Kompletní ketogenická dieta pro začátečníky.

Kuchařka Kompletní ketogenická dieta pro začátečníky obsahuje:

•75 snadných receptů z pěti nebo méně hlavních ingrediencí na každé jídlo

•Čtrnáctidenní stravovací plán, který nastartuje vaši keto dietu nákupními seznamy a vyváženými jídly

•Kompletní přehled vysvětlující základy ketogenické diety a obsahující rady, jak vést keto životní styl

•Užitečná schémata kalorií a nutričních informací

V Kompletní ketogenické dietě pro začátečníky najdete recepty jako Smoothie z burákového másla, Omeleta se šunkou a artyčoky, Kuře s avokádem obalené v salátu, Jehněčí žebírka s česnekem a rozmarýnem, Pesto-cuketové nudle, Chlebové sušenky s ořechy, a ještě mnohem víc!

Ketogenická dieta, podporována Mayo Clinic a dalšími z lékařské komunity, je prokázaným zdravým a efektivním způsobem hubnutí, protože se skládá z nízkosacharidových jídel s vysokým obsahem tuku, které nutí tělo spalovat místo glukózy tuk.

Amy Ramos

..

Zjistit více

ISBN

978-80-7585-156-7

Formát

13 x 20 cm

Vazba

paperback

Provedení

celobarevné

Počet stran

176