Italská kuchařka - Riccardo Lucque a jeho příběh

Italská kuchařka - Riccardo Lucque a jeho příběh

Riccardo Lucque

Vydává Sevruga, 2018

499 Kč cena vč. DPH


O kuchařce

Italská kuchyně je známá po celém světě a získala srdce mnoha z nás. Kdo si vůbec dokáže představit vaření bez skvělých italských surovin, vín a sýrů, vyzrálých rajčat San Marzano, voňavé bazalky...?

Pro vás všechny, kteří jste si italskou kuchyni zamilovali, vznikla právě tato kuchařka. Pokud se chcete posunout dál, obohaťte se o řadu jednoduchých a skvělých jídel. Tato kuchařka obsahuje 104 receptů na rizota, těstoviny, masa, ryby, saláty, polévky, ale i recepty na pravé italské pečivo a dezerty, bez kterých si žádný Ital svůj oběd nebo večeři ani nedokáže představit.

Riccardovi Lucquemu, který se usadil u nás v Česku, máme být za co vděční. Přivezl k nám kus pravé italské gastronomie. Srozumitelné, ležérní a promyšlené zároveň. V jeho restauracích se skutečně přenesete přes hranice dvou států a zažijete stejný pocit, který dobře znáte z dovolených −objevování chutí, ježs takovou radostí při cestách po Itálii obdivujete. Když Riccarda potkáte osobně, máte možnost nasát atmosféru jeho velkorysé a milé italské povahy.

Začtěte se do Riccardova životního příběhu, jak potkal svou ženu Irmu, která je českou rodačkou. Kde všude vařil a proč zakotvil v Praze.

Úchvatné fotografie z jeho rodného regionu Marche vás bezpečně vtáhnou do děje.

Buon Appetito !

Riccardo Lucque

Šéfkuchař Riccardo Lucque svou kariéru v gastronomii odstartoval již ve věku 16 let, kdy pracoval pro mnoho hotelů v oblasti měst Rimini a Pesaro v italském regionu Marche. Ve městě Pesaro pracoval Lucque od roku 1990 v restauraci Da Alceo,..

Zjistit více

ISBN

978-80-906893-5-0

Formát

22 x 26 cm

Vazba

vázaná

Provedení

celobarevné

Počet stran

304

Zalistujte si