Deník Dity P. - Kuchařka 2

Deník Dity P. - Kuchařka 2

Dita Pecháčková

Vydává Pecháčková Dita, 2015

359 Kč 495 Kč cena vč. DPH


O kuchařce

Připravte se na nejvíc. Kuchařka s číslem 2 Deníku Dity P. vás lapí a nikdy nepustí. Přiková ke sporáku. Rozesměje i dojme. Roztočí fantazii a možná přiměje k zamyšlení, jak moc vaření „dělá“ život. Dita ví, že strašně moc.

Nová kuchařka je pokračováním té první. Úžasné recepty si vykračují společně s Ditiným skutečným příběhem: Single holka je konečně vdaná a brzy už píše, vaří a hlavně nezřízeně jí jídla z kapitoly Jsem těhotná. Vyráží s manželem Pod stan, aby si nacvičili, jak to bude s Davidem. Své Hnízdění, kdy převrací byt vzhůru nohama, doprovodí pořádnými jídly pro chlapy. Vzpomene si na svůj první betonový domov v Panelstory, griluje na Lodi bláznů, zajede do Itálie a na Slovensko. Všude hledá jídlo, to nejlepší na světě. Do svého kuchařského světa s celou svou velkou i novou malou rodinou nakonec přivítá malého Davida.

Kuchařka 2 Deník Dity P. je znovu sexy, ojedinělá, napsaná a uvařená s láskou.

Knihu vytvářeli ti nejlepší tvůrci v zemi: fotografoval Jiří Turek, graficky upravila Zuzana Lednická ze Studia Najbrt. U všeho pak s posledním slovem stála Dita P.

Dita Pecháčková

je česká moderátorka, spisovatelka, šéfredaktorka a kuchařka. Dita Pecháčková vystudovala gymnázium, odmaturovala v USA, a čtyři roky studovala Právnickou fakultu UK, Spisovatelka se původně chtěla stát soudkyní, ale nicméně ji zlákala..

Zjistit více

ISBN

978-80-905023-1-4

Formát

25 x 28 cm

Vazba

paperback

Provedení

celobarevné

Počet stran

320