Blanka a Jakub Kardovi

Blanka a Jakub Kardovi


První jídlo, co mi Blanka uvařila, bylo kuře na meruňkách. S díky jsem jí to vrátil a ještě následující měsíc si z ní dělal legraci, jaká je to ale kuchařka. První partnerské jídlo a hned vlastní gól. To jsem vážně nemohl tušit, jaký kulinářský talent jsem právě objevil.

Nicméně dostala ještě šanci, až tak jsem byl zamilován. A najednou se děly věci. V čase, kdy píši tyto řádky, jsme s Blankou více jak 7 let. Kuře na meruňkách už mi nikdy neuvařila a naopak uvařila cokoliv jsem si přál. A k reklamaci znovu nikdy nedošlo. Teda až na reklamaci mé hmotnosti.

Jsme manželé Kuba a Blanka, máme dva pacholky Matyáše (6 let) a Adama (4 roky) a milujeme vaření, jídlo a sebe navzájem.

Rádi bychom zde poděkovali třem kamarádům, bez jejichž nezištné pomoci by nikdy tento blog nevznikl. Pavlovi Snížkovi za skvěle připravený blog, de facto na klíč, Jeníkovi Laštovičkovi za nádherné obrázky přímo nakreslené pro Kublanku a v neposlední řadě Honzovi Chybovi za zapůjčení fotoaparátu a řádné zaškolení v "umění" fotografie.

A velké díky patří také všem našim příznivcům na Instagramu, kteří nás neustále bombardovali dotazy "kdy už si uděláme foodblog?" - tak tady ho máte a snad se bude líbit. 


Díky všem,


Kuba a Blanka


Zobrazit blog

Mé kuchařky

Mé recepty